Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz rnrn #78269 üzenetére

    Én is a Mi Band 2-t javaslom, nekem 3 hete van meg. 6000 pénzért rendeltem. Teljesen jó. Mondjuk a folyamatos pulzusméréshez nemárt jó erősen a karhoz rögzíteni, különben fals értékeket vagy semmit sem fog mérni sokszor. Múltkor én is végignézettem vele egy egész napot, érdekes volt látni. Főleg, hogy nekem az "alapjárati" pulzusom nagyon alacsony (50-55), de terhelve meg felmegy normális szintre, szóval nagy volt a szórás :) Bár 110 felettit nem nagyon láttam még vele... Az alvásfigyelője is jó, látom nagyjából, hogy mennyit és hogyan alszok. Az Mi Band 2 felhasználói táborához mérten messzemenőkig jobban és többet alszok, az pl. kiderült :) Általában a felhasználók 80%-ánál többet alszok és a 70-75%-ánál hosszabb a mélyalvásom.

    "Ezt éjszaka is tudja, míg alszom?"
    Ha úgy állítod be, akkor igen.

    Egy fontos: célszerű megvenni hozzá a Tools & Mi Band appot, ami igaz, hogy fizetős (de nem drága, 900 Ft), viszont igazából csak így lehet teljesen kihasználni a karkötőt. Mármint, ha akarod, hogy jelezzen minden értesítést a Mi Band. Ha ez mellékes, akkor elég a gyári program is, ami van hozzá. De nekem az értesítés volt a másik fő szempont az aktivitás mérésen túl, úgyhogy én rögtön megvettem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák