Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rnrn

    tag

    válasz rnrn #40450 üzenetére

    Újra frissítettem a listát. Néhol ÁRENGEDMÉNY!!!

    Műszaki cikkek

    Huawei SmartAX MT800u-T ADSL modem hálózati adapterrel. Ára 2.000 Ft.

    Fuji S5600 10x Optikai ZOOM + tok + 1gb XD (H) + 4 akku + kézikönyv + driver CD + USB-kábel + TV-kábel + lencse tisztító kendő. Ára: 24.000 Ft-ról 23.000 Ft — ennél nem lesz olcsóbb ennyi minden csömbörlékkel!

    Alcor HD-1500 digitális vevő és médialejátszó: 8.500 Ft.

    Dimarson SD/MMC kártyás mp3 lejátszó. Tökéletes állapotban. Adok mellé egy AAA akkut, ill. egy USB kábelt. Ára: 2.000 Ft. Igény esetén adok még 2 GB SD memóriakártyát is (1.000 Ft). A memóriakártya önállóan is eladó!

    SAMSUNG gyári (James Bond) ezüst Headset. Kép itt. 600 Ft.

    USB hosszabbító (1 méteres) kábel: 200 Ft

    USB printer kábel (1,5 méteres) áttetsző bevonattal: 200 Ft

    Benq-SIEMENS A31 gyári telefontöltő: 500 Ft

    Nania Cosmo SP unisex autós gyerekülés 18 kg-ig (kb. 2-3 éves korig). Nagyon kényelmes a piciknek is, mivel az egész ülés dönthető, így jól tud aludni benne. Pécstől Miskolcig nem egyszer jól elvolt... Megkímélt állapot, vigyáztunk rá. Íme, kép itt. Ára: 9.500 Ft

    HAMA Ni-Cd lassú töltő (12 óra). 2, vagy 4 db ceruza akku tölthető vele egyszerre. Kép itt. Ára: 500 Ft

    Ruházat

    Tépőzáras térdrögzítő fém oldalsínnel (ortézis). Fekete szín, kiváló állapot. Remélem, hogy sosem lesz szükségem már rá! :-) Ez igazából sérülésből való felépülésnél jön jól, mikor még nagyon óvatos az ember. Kép itt. Ára: 4.000 Ft

    Új, sosem használt NewYorker fari (34/32 - derék/hossz): 3.500 Ft-ról 3.000 Ft (12.000 volt 2 éve, de kifogytam belőle, még mielőtt felvehettem volna, szóval ezt bebuktam :)) ). Sötét színű, de koptatott.

    Van néhány megfelelő és jó állapotú M/L méretű focimezem.
    - Angol válogatott mez. Fehér, Umbro. 1.000 Ft
    - Brazil 1991-1993 válogatott mez (igazi ritkaság). Umbro. 3.000 Ft
    - Török válogatott mez. Piros, Adidas. Hátán a Boszporusz Maradójának nevével: Sükür, 10. 1.500 Ft
    - ÚJ Reuch hosszú ujjú szurkolói mez. 800 Ft

    Lotto Running futócipő. 10 éves lehet, de kb. 10-szer volt a lábamon. :-D Játszós cipőnek még jó, no meg futni. Méret: 44,5 Ára: 2.000 Ft

    Új cipzáras kardigán. M-es, L-es méret. Ára: 1.000 Ft

    Vegyes

    Gillette M3 Power rezgőfejes (elemes) borotva. Hibátlan, újszerű állapot. 1-2 alkalommal használtam még 2007-ben, de nekem nem jött be. A benne lévő Duracell elem azóta is bírja (5 év!!!). :D Kép a termékről. Ára: 1.200 Ft

    Adidas fekete, strapabíró erős szövet, cipzáros pénztárca, vajszínű 3 csíkkal. Nagyon jó állapotban van. Kép1, Kép2 Ára: 2.000 Ft-ról 1.500. Ha nem viszitek el, újra elkezdem használni! :-D

    Gyári Toyota kurbli + kerékkulcs (asszem 22-es). Ára: 0 Ft — bár ilyen nincs is, szal ingyen.

    Gyári Toyota mosható pollenszűrő. 2002-es új kasztnis Corollában volt. A kesztyűtartó mögött van a foglalat, oda való. Ára: 1.000 Ft

    Castrol MAGNATEC Diesel 10W-40 fél szintetikus motorolaj (1 liter). Bontatlan! Ára: 1.000 Ft

    Ú ú ú ú ú ú j c u c c o k

    W. Ungváry Renáta - A Kismama babakonyhája. Kép1, Kép2, Kép3. Ára: 1.500 Ft

    Mountain Bike (kék-szürke). Igény esetén első-hátsó lámpák, számzáras lakat, váltóvédő, hátsó sztender. Az ülés vacak, gyenge konstrukció volt, bár még használható. Nem sokat használtuk a bicajt, a gumik jó állapotúak (3 éve áll a canga és nem eresztett le). Van rajta kényelmes szivacs markolat, ez utólagos tuning. Egyébként összességében jó állapotban van, nem rozsdás sehol. Kép1, Kép2, Kép3, Kép4, Kép5, Kép6, Kép7 I.ár: 7.000 Ft. Kiegészítőkkel együtt 10.000 Ft. Gyere el, nézd meg, és megalkuszunk! :))

    Bokamandzsetta. Kép1, Kép2. Ez a valami arra jó, hogy pl. bokaficam után az oldal irányú mozgásokat korlátozza, ez által kíméli a lábfejet, ill. a szalagokat. Légpárnázott, így egész nap is kényelmes viselet. Kicsi küzdéssel cipő is húzható rá, sajnos volt időm tesztelni. 2 hónapja vettem 5.000 Ft-ért, de már meggyógyult a lábam. Most 3000 Ft-ért eladó.

    Rowenta Brush Activ hajformázó minden tartozékával, dobozban. Ezt sem sokat használtam, sőt, egyszer sem. Ez az asszony pajtira már nem igaz, Ő néhányszor hadra fogta. Újszerű állapot: Kép1, Kép2. 15.000 Ft körül van újonnan, tőlem most 7.500 Ft-ért, na jóóóóó, 6.500 Ft-ért vihetitek el.

    Maradjunk a hajnál. ETA hajkreppelő, hajformázó barátságos áron, szuper állapotban: 1.100 Ft.

    Philips Satinelle epiláló (Katt1, Katt2). Ugyancsak megkímélt állapotú, keveset futott gép, mind e mellett igen jutányos áron adom: 3.000 — engedtem egy 500-ast!

    Ú ú ú ú ú ú j a b b b b c u c c o k

    Eladó a képeken (egy, kettő, három, négy, öt, hat, hét, nyolc, kilenc) látható 180 x 200 cm-es Monaco típusú franciaágy, ágyrácsokkal, ágymatraccal és 2 db éjjeliszekrénnyel. Az összeállítás 2008. augusztusi vásárlásból (KIKA) való és újszerű állapotú. Eredeti ára 200.000.- Ft volt. Az ágyrácsok flexibilis Compakt S típusúak és rendelkeznek derékzóna megerősítéssel. A szendvics szerkezetű hideghab matrac mérete 180 x 200 cm és nincs elkoszolódva, kifeküdve. Huzata klímaszövésű, légáteresztő és mosható. Az ágykeret hossza 205 cm, szélessége 187 cm, magassága pedig matraccal együtt 46 cm. Pontosan elfér egy panel-félszobában! A váltás oka: a sz.gépes munka miatt fáj a hátam, és a derekam, így egy kő kemény ágyra cserélném orvosi javaslatra. A teljes szett ára: 95.000 Ft.

    HAMA VGA kábel. Jó vastag! :D :D :D Hossza: 1,8 m. :DDD Ára: 750 Ft :))

    X-Epil gyanta. 100 ml. X-Epil Evolution szetthez való. Ára: 500 Ft

    TRAXDATA DVD+RW (4x). 2 db, néhányszor használt, formázva. Ára: 100 Ft/db.

    Verbatim DVD-RW (4x). 4 db, néhányszor használt, formázva. Ára: 100 Ft/db.

    Verbatim DVD-RW (4x). 2 db, ÚJ. Ára: 200 Ft/db.

    Albacomp Activa Eco Mobil Business 15,4 (M38AW) BONTÁS

    Kérésre küldök több képet! Ajánlatokat priviben várok! ;)
    A cuccok Pécs, kertvárosban találhatók.

Új hozzászólás Aktív témák