Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Technoman

    őstag

    válasz csalafinta65 #662 üzenetére

    Ne haragudj, tényleg nem akarok szemétkedni, de te tényleg beírtál a Philips topikra, hogy a Pana topikban mennyire legagyizzuk a Philips márkát és belinkeltél ide egy ottani fan hozzászólását? Ne haragudj, de ez szánalmas. Most ezzel mit is akartál elérni, itt a Pana topicban????? Többen megmondták már neked, hogy egészségedre, akkor vegyél Philipset, nagyon durva betámadás nem történt ez ügyben részünkről.
    Még nem fejtettem ki, de én többek között azért nem vennék Philipset, mert nem vagyok hajlandó egy kínai produktumot megvenni, ami egy régi -sajnos már levitézlett- európai márkanév használattal akarja a bevételét generálni.
    Az hogy hol készül a termék, megint nem mérvadó. A Panasonic TV-ket 2000 évek környékétől a Cseh Pilzenbe készítik (előtte Made in U.K. volt), pontosabban RAKJÁK össze. Erre utal minden Panasonic hátoldalán (a 300/400-as családot ha jól emlékszem a lengyelek rakják össze, de erre nem merek megesküdni) az ASSEMBLED with Czeh RepubliC szöveg, azaz Összeszerelés a Cseh Köztársaságban.
    Tehát, Pável csak összeszereli a külföldről jött panelt a kerettel, stb. Ő két krigli sörért teszi ösze, a japán nem egy tál rízsért fog neked dolgozni.
    Az LG TV-kre az van írva: Made in Korea, de ha jobban megnézed a dobozt, oda van írva kis betűkkel, hogy Assembled with Polski vagy Polish. A Sonyt szintén a lengyelek teszik össze, a Samut meg a magyarok.
    Egyébként, tudsz olyan terméket mutatni, amit az anyaországba raknak össze és az ott is termelték hozzá az alkatrészeket? Én egy ilyet tudok, a baromi drága Miele mosógépet. De hol is teszik össze a drága Audi TT-t vagy gondoltad volna, hogy a több tízmillás Mercikbe a románok szállítanak alkatrészt. Globalizált világban élünk, kérem szépen.

    Íme egy Philips hátlap:[link] Most akkor ez az amerikai földrész produktuma???

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák