Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csalafinta65

    senior tag

    válasz Technoman #663 üzenetére

    Honnan veszed, hogy kínai produktum?? Mert egy kínai vegyesvállalati formában vannak benne? Ugyan már....Egyébként vagy 25 éve vagyok Panasonic rajongó. Nagyon sok erdeti japán, és kiválóan működő akár 15 éves készülékem is van...a legutolsók egyike egy Csehországban készült 16:9-es 9 éves CRT tv. Eddig tartott kb. az igazi Pana innováció, meg még a plazmák is kb. 2010-ig...ja kifelejtettem...2011-ben vettem egy Pana Blu Ray lejátszót...Már gyanús volt, hogy csak 1 év gari volt rajta, persze Made in China...az nagyon szíven ütött...kb 3 hét múlva a bekapcsoló gombja megszűnt működni...nem szarakodtam a szervízzel, saját magam szétszedtem megcsináltam, persze azért, mert elektronikával foglalkozom.....és rá 1 hónap múlva ugyanezt eljátszotta...megcsináltam, de a békesség kedvéért azóta a távirányítot használom hozzá... Belegondoltam, hogy az a cég, mely a videomagnói, kamerái révén hihetetlen nimbuszt vívott ki...a mechanikai megoldások bajnoka volt...2011-ben eljut egy kínai összeszerelés szintjéig...még 1 évet sem bír ki a terméke hiba nélkúl..gyalázatos mélyrepülés....és TV-it LG panellel szereli...nem sajáttal na ez a cég már így nem élvezi a bizalmamat...mivel különb más gyártótól így? Mert anno az egyediségéért szerettük..varázsa kihúnyt.

Új hozzászólás Aktív témák