Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • furob

    tag

    válasz k-adi #15642 üzenetére

    ebben a szezonban kifejezetten healer-ként próbálnék helytállni a 2-2-2-ben, de szinte folyamatosan vesztek és nem gondolom, hogy azért mert szar lennék
    teljesen önfeláldozóan gyógyitanám a többieket, vagyis csak próbálnám, mert szinte mindig 0 a koncepció
    együttmozgás szinte esélytelen
    Rein vagy a többi tank egyedül ráront a csapatokra, rohanhatok utána, de belehalok persze
    a DPS-ek üvöltöznek a tetőn, amit nem érek el, hogy need healing, de lejönni nem jönnek le érte
    a másik healer mintha magát nem tudná healelni, nekem kell mindig vagy szimplán meghal
    imádom Ana-t, sztm jó is vagyok vele, nemrég kezdtem vele ismerkedni mert nem volt szimpi az öreglány :) de mivel ismeretlenekkel játszok a sleep-je tök felelesges mert egyből felkeltik a tankot
    Moira-val is próbálok középutas lenni heal-dps között, mert csak helaernek használni, miközben brutál dps pocsékolás lenne...
    tegnap toltam 4v4 deathmatchet 400-500-as!! arcokkal, moira-val voltam, kikaptunk 30/15-re és ebből b..zz mindet én öltem meg, nem kooperálva
    beirtam chatbe, mert felcsesztem magam, mindenkit én ölök mit csináltok? válasz: dying :D szeretem a ritka öniróniát azért :)
    a chat extrán toxikus, mindenki noob, looser...
    ezek csak azért zavarnak, mert közben imádom ezt a szaros játékot :(

Új hozzászólás Aktív témák