Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz glutamin #9279 üzenetére

    Goodyear Ultragrip 7+... kiváló tapadás, jó fékhatás... egyszóval csúcs.... és hihetetlen idegesítő, hogy autópályán 40 km/h sebességgel cammognak előttem amikor ott úgy, hogy tapad teljesen jól többel is tudnék menni... de nincs mit tenni... persze ahol lehetett ott előztem is. Kipörgésgátló és abs is pihenhet ilyen gumival :) Több problémát okozott az, hogy az ablaktörlő amikor lehúzza a havat tehát már megy vissza a helyére akkro a lapát és a motorháztető közötti részen összegyűlik a hó majd annyi van, hogy elferdül a lapáton a gumicsík és meg is fagy utána nem is töröl... ezzel sokan elszórakoztak tegnap lámpánál... én egyszer lekapargattam róla a jeget egy benzinkúton utána nem volt gond vele pedig már majdnem vettem rá másik lapátot :D

    Uncsi volt az út meg fújt is a hó, sötét is volt... párom közben filmet nézett az újonnan beépített gps-en... el lehet szórakozni vele :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák