Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sza_Sa

    senior tag

    válasz Tikakukac #82207 üzenetére

    Egyébként már multkor elmélkedtem miért működnek így a dolgok minden szakmában, sőt szinte minden területen és azt hiszem rájöttem.

    Az a legnagyobb baj, hogy mindenki túlterhelt, ebből fakadóan ideges és kapkod. Ahány normális szakinál járok, legyen az festő vagy autószerelő, hegyekben áll a munka. Ez egy darabig megnyugtatja az embert mert van rendes bevétel, de amikor a sokadik feszített nap után sem látod a végét, meg már hulla vagy és még mindig ömlik a meló, na az kicsinál.

    Voltam nem egy szerelőnél, ahol hegyekben állt az autó, mondta, 0-24-ben is dolgozhatna, nem lenne elég.
    Na persze mikor magadnak dolgozol az más, majdnem hobbi, én is szetszedtem akár háromszor is a burkolatot a motoron, hogy a kábelek alatta úgy legyenek a vázhoz rögzítve ahogy kell, aztán nem is látszik.
    Napokat kerestem gyári kábelsarut, hogy úgy nézzen ki a cucc mint a gyári, aztán raktunk a kábelre roppantós hüvelyt, az sem néz ki rosszul. Ha ebből élnék meg, azért nem lennék ennyire maximalista mert valószínüleg nem érné meg.

    [ Szerkesztve ]

    "Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

Új hozzászólás Aktív témák