Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz Nem3sys #25007 üzenetére

    a motoron kívül a többi okés, tisztában vagyok vele. először azt hittük, hogy szelepszár szimmeringnél megy el az olaj, vettem is hozzá egy komplett szettet és egy hengerfej tömítés szettet, nekiálltunk, hogy megcsináljuk, ártani nem fogunk vele, mikor a hengerfej lejött láttuk meg a valóságot, az összes hengernek válla volt, egyenletesen kopott! én 245e km-el vettem, de hogy valójában mennyi volt benne, az jó kérdés! az biztos, hogy az összes kopó cucc még gyári alkatrész volt benne(11 éve jött németből), tehát ha cserélték is, akkor szakszervízben gyári cuccot bele, valszeg az első magyar gazdája csak lehasználta és szart sem költött rá! elől még mindig a gyári teló volt alatta, most is mikor eladtam, még értékre mindig hozta az új szintjét, de minden mást cserélni kellett.....

    úgyhogy elhiszem, hogy sok volt benne, de 800e? az b.szott sok, inkább azt gondoltuk, hogy a magyar gazdi 6 év alatt belevert valami teszkós olajjal 200ezret longlifeba.....szar kenés, nagy kopás, bár a csapágyak nem voltak megkopva, csak a henger.... :U

Új hozzászólás Aktív témák