Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TasiA

    senior tag

    válasz dokar #2220 üzenetére

    Hali!
    Nagyon állat lett! Kevesen tudják ilyen egyenletesre megcsinálni a fényeloszlást.Gratula!

    A km óra és rádiós dologhoz: a régi vectrámban, mikor kicseréltem a km-órát, akkor hiányzott a jeladó az sebességmérő hátlapjáról. Nekem is csinált hülyeségeket, meg világított a moci lámpa, de nem állt le. Amíg a gyári rádió volt benne, addig a sebesség növekedésével hangosodott, ha meg lassultam, akkor halkult. :D 91-es volt a technika

    Más téma:
    A hétvégén mentem egy pici karikát (900km). Tesztelgettem a fogyasztást. Viszonylag szélcsendben 140-nél, klímával 4 személy+csomagok 8liter a fogyi. Erős hátszéllel 7 ,erős szembeszélel 9.3litykó. Ha egy 1.2-es is megeszik üresen 7 litert, akkor asszem ez jónak számít. Az adatokat a BC-ről olvasgattam. Talán negatívum, hogy téli gumikkal voltam, nem tom ez számít-e? Sajna csámpásra sikerült alakítani a nyári garnitúrámat,ezért a téli szett, köszönet érte a magyar aszfaltnak! :(

    Ja és egy kis sikerélmény: jó 80km-nyi kergetőzés alatt teljesen egyformát mentem egy Honda Accord I-CDTI vagy mi a franc a neve, típusú szerkezettel, pedig az ipse egyedül volt. :DD :C Aztán elengettem, mert nem tetszett a benzinszint jelző nagy sebességű zuhanása! :W

Új hozzászólás Aktív témák