Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • powerup2

    addikt

    válasz ΞΔGLΞ #76710 üzenetére

    Nem cx-em van hanem c1-em bár ezt láthatnád a hozzászólásaimnál. Én biztos nem vagyok rád irigy meg sokan mások sem nekem pl meg van mindenem lehetne sorolni de nem teszem :). Én is olvasok külföldi fórumokat és ott is van aki pana fan ahogy te is ezt szerintem ne tagad mert akárhányszor irsz kb a pana van istenitve minden más szar. Ezzel csak az a gond már kb mindenki unja a megnyilvánulásaid. Arról nem beszélve hogy minősited az itteni fórumozokat hogy irigyek, meg nem hisznek neked. Mindenki maga dönti el mit hisz el és mit nem. De ha neked más országok fóruma jobban tetszik akkor ne ezt olvasd hanem azokat és ott ird le a véleményedet. Nem áruházba láttam a két tv-t és a pana gariról itthon meg van a véleményem kedves jóbarátom lévén aki ma is egy hibás pana oledet nézz.

    TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

Új hozzászólás Aktív témák