Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deadzone41

    őstag

    Nemrég írtam a problémámmal kapcsolatban, hogy nagylátón brutál ferde a fókusz síkom a tami 17-50-emmel. Írtam a kamera kft.-nek, hogy mit lehet ezzel kezdeni, ezt a választ kaptam:

    ...Köszönjük szépen levelét és a mintaképet, melyek alapján úgy véljük, hogy a lencserendszer beállítása és szoftveres élesség-állítása is szükséges volna, mely együtt bruttó 18.000-20.000 Ft közötti összegbe kerülne. Abban az esetben azonban, ha más, például mechanikai sérülés okozza a hibajelenséget, úgy lehetséges, hogy egyéb beavatkozásra, javításra is szükség volna. Mindezt természetesen a készülék kivizsgálásakor áll módunkban megállapítani...

    Nos mivel ez a hiba szerintem szoftveresen biztosan nem orvosolható, a lencserendszer beállítása meg nem tudom mit takar, tűnődöm, hogy megér-e szervizbe küldenem sok 10 ezer forintért.

    Ez a hiba vajon ennek az obinak a sajátossága, vagy csak én fogtam ki egy rossz példányt?

    Gondolkodom, hogy inkább eladom, és keresek egy másik tami 17-50-et, vagy váltok sigma 17-50 2.8-ra.

    Szerintetek mitévő legyek?

    itt egy újabb tesztkép a problémáról:

    https://www.dropbox.com/s/one39twr4z8zuct/DSC_8533.jpg?dl=0

Új hozzászólás Aktív témák