Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz zed juron #22250 üzenetére

    ha a 2070 akár csak 1%-kal is, de verni fogja a 1080Ti-t, az biza nagyon átrendezi az ülésrendet :C
    tudom, mert itt kint ez a szokás... mikor az nV sajtótájékoztató volt, amint mutatták a kártyák árait, elszaporodtak a 1070/80/Ti kártyák... és azóta is tolják fel.. (angol ebay)

    mondom ezt úgy, hogy 1070-ről váltanék... 1440p.. és direkt vártam az nV új kártyáinak a megjelenését. vagy egy olcsóbb 1080/Ti vagy az új széria... és lám tessék... mondtam spanomnak is, ne kapkodjon.. de vett 1,5 hónapja otthon egy "garis" 1080Ti-t...
    én várok még a "hivatalos" 2070 tesztig, amit a techpowerup lehoz majd valamikor és döntök... de perpill, egy 2080 vígan elég 2K-ra... úgy, hogy új cuccos, értelem szerűen, és az nV ezt fogja nyomni... driverekkel meg főleg... hülye lenne, ha nem... ;)

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák