Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz FollowTheORI #83489 üzenetére

    Az nem mutatott szinte semmit. A HWiNFO szerint 0-1% között mozgott a GPU terhelés ha minden említett programot bezárok.

    A Malwarebytes progit futtatva nem talál semmit.

    Viszont a Windows Defender Offline vizsgálat módban lement és jól helyre rakta az Asus Ai Suite-ot :C :DDD

    Ablakon belül adott al funkciókat választva a fentieket és ehhez hasonló hibákat dobál...

    De legalább működik még annyira, hogy vezérli a ventilátorokat az általam beállított profil szerint... :DDD

    Viszont a Firefox!

    Szerintem az ragadhat be, ahogy a napi használat során sokszor bezárom és újból megnyitom. Azaz mintha valójában nem záródna be és fut még mindig de nem látszik a feladatkezelőben...?

    Mert most hogy nézem a Firefox dobáltatja a GPU órajelét le-fel 139MHz és 1544MHz között. Ahogy váltok a lapfülek között változik le-fel a GPU órajele... ha nem csinálok semmit akkor marad 2D-ben az órajel.

    (#83490) TTomax & (#83491) FollowTheORI

    Azzal valóban volt gond régebben ahogy olvastam, de szerencsémre nem futottam bele.
    Nem frissítek le rögtön mindent és a gépet is monitorozom.

    (#83492) scomcomputer

    Csak a megszokás miatt raktam fel az uTorrent-et, amúgy qBittorrent lesz majd helyette ha újra dobom a Win-t.

    Nekem a gyakorlatban korábban és most sincs bajom vele. Az erőszakos reklámokat meg ki lehet iktatni belőle és akkor reklám mentes lesz teljesen.

    A telepítésnél akar felrakni egy saját reklámos-keresős hülyeséget, amit ki lehet hagyni a telepítése során.

    Vagy milyen egyéb aggályos rész van még benne a tudomásod szerint?

    Az Ai Suite-ot az itteni ventilátoros topikban javasolták, hogy azzal fogom tudni úgy szabályozni a ventilátorokat ahogy szeretném. A gyakorlatban bevált.

    Ahogy most írtam ezt a hozzászólásomat a Firefox-ban és a lapfülek között váltogattam, dobálta a kártya az órajeleit. Ha annyira nem csináltam semmit, hogy az egér mutatóját sem mozgattam, akkor maradt nyugton az órajel. Ha váltottam a lapfüleket akkor mozgott a GPU órajele is...

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák