Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blu79

    addikt

    válasz Modst3R #14110 üzenetére

    Asiq ot nem mutat 1070 -1080 kártyáknál ;)

    (#14094) modster ennél meg mit számit mennyi minden van egy karin , úgysem megy jobban tuningban ha nincs egy jobb Gpu rajta, vagy ha nem teszel full vizet rá, leirták leirtam korábban is ezt és láttuk is, egy egy gyártónál előfordul egy egy jobb darab, de nem lehet kijelenteni hogy van egy gyártó amelyiknek kártyái kiválóan jól tuningolhatóak, vagy ezt nehéz megérteni? az átlag megy 2100-at +- 50 szerintem gyári hűtővel rendelkezőket értem mert ha van full viz rajta akkor talán többet is mehet. Van volt már 1070/80ad? vagy csak külföldi tesztekből irsz? már a 9 szériánál sem nagyon számitott hogy mennyi minden van a karin.... ott is Gpu függő volt, ha van egy kicsit rosszabb gpu a kártyán mit ér a több tápellátás stb? jelenleg semmit....
    Vegyél mindegyik gyártótól egy egy karit és teszteld le, aztán majd meglátod ;)

    #14099) KAMELOT az enyém igaz hogy 1070-en és feszemelés nélkul tuningolom én is ami játékok alatt 2063Mhzet jelent 63-64 fok auto ventin , hangtalan

    (#14106) KAMELOT a kolléga jobb ha venne egy 10 szériás Geforce-ot és tesztelné, mert már többször le lett ide is irva hogy asiq not supported a 10-es szériánál :)

    [ Szerkesztve ]

    ¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

Új hozzászólás Aktív témák