Hirdetés

Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Tim82 #15831 üzenetére

    Én legszívesebben már a szakítás után másnap új kapcsolatot kezdtem volna.
    A nő miatti csalódásra egy másik nő a megoldás. Elfeledteti a gondokat, meg a tudatot, hogy az előzővel csak elpazaroltam egy csomó időmet az életemből – persze tudom nem így van, de egy kicsit mégis.
    Lehet az is benne van hogy még amikor vele voltam a nyáron és nagyon boldog voltam, – már akkor is voltak hibái, csak elengedtem magam mellett – ilyen a szerelem... – már akkor is éreztem hoyg valami nem stimmel.

    Ez csak most jutott eszembe ahogy így a hsz-edre reagálva lefuttattam magamban a dolgokat.
    Na és attól is függ, hogyan lépsz ki az előző kapcsolatból. Ha úgy hogy csalódás volt és azért volt vége, akkor sztem természetes hogy egyből tudsz kezdeni másvalakivel (mint mondjuk én is)

    Viszont ha úgy van vége hogy monjduk csak azért mert a másik elmegy Ausztráliába és csak jövő augusztusban jön haza, hát az már más. Ott gyakorlatilag úgy van vége hogy ha rajtuk múlik életre szóló is lehetett volna. Ez sokkal fájdalmasabb sztem és egy ilyenből kilábalni nem lehet kellemes, na az ilyen után meg ki tudja mennyi idő míg jöhet vki más is...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Aktív témák