Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maszekember

    aktív tag

    válasz Dr.F.E.R.I. #849 üzenetére

    Biztos vagy benne? Szerinted kik teremtették a káoszt az univerzumban? :DDD

    Egyébként ki gondolja ezt jó árnak? Személy szerint nagyon elégedett vagyok vele, főleg a Nintendo által végrehajtott -újfent- korszakalkotó megvalósítás fényében.

    (#850) Sirandrish

    Biztos vagyok én is benne, hogy -mint az pl. a reklámújságoknál biztosan mindenkinek feltűnt- kitérnek valahol az ÁSZF-ben az "elírás és árváltoztatás" jogára. Ez arra vonatkozik, hogy ha (pölö) a nyomdában elszúrtak valamit akkor azért ne az eladó fizesse meg az árát.

    Csakhogy amint te a(z) -esetünkben- weboldal tartalmát berakod a kosaradba, és elfogadod a tájékoztatókat onnantól kezdve létrejön egy szerződés köztetek (mint fogyasztó és vállalkozás) , miszerint az eladó vállalja a termék megjelölt áron való szállítását, te pedig a megállapodott (tehát a weboldalon megjelölt -akár hibás- összeg) megfizetését valamint a termék átvételét. Persze cigánykodhat az adott cég, de ezt mind a hazai mind az Uniós jogszabályok nagyon komolyan büntetik, ráadásul a különféle nemzeti/ nemzetközi versenyfelügyeletek, fogyasztóvédelmi szervezetek árgus szemmel figyelnek.
    Ha nem haveré a cég természetesen. ;]

    Fekete péntek más volt, ott valóban voltak nagy leárazások, de darabszámra nagyon kevés volt az akciózott termékekből, és nem frissítették az oldalakat. Hozzátenném szinte vagyok benne, hogy a GVH már foglalkozik a dologgal.

    [ Szerkesztve ]

    " The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

Új hozzászólás Aktív témák