Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    válasz koncsik #6673 üzenetére

    Ettől ne ijedj meg, ez csak a túloptimalizálás része a dolgoknak. Én is ahelyett, hogy lazán könnyedén élveztem volna, túloptimalizáltam, ráadásul így stresszelt a játék nagyon. Ezt a játékot ne így játszad! :DD

    fogtunder: különben sikerült megoldani, hogy reggel megöntöztem a 90-100 növényt (3x3), majd futás a fürdőbe, ott energiavisszatöltés, és kb délben a bányában voltam, ahol teli energiával mindig volt időm letolni 5 szintet. Max egy famagszelettel. Csak ezekből a bogyókból jött kb 90ezer, plusz még a horgászat vagy bánya és a kagylógyüjtögetés, de túl stresszes. Most le is korlátoztam magam, mert nagyon rácsúsztam. (reggel 7 és este 9 között napi 4-5 óra).
    Mostantól max 2.

    Ráadásul Switch nagy "előnye", hogy hordozható. Nem csak lakáson kívül, de lakásban is. Ezért míg egy klasszikus konzolnál le kell ülni a kanapé elé, és akkor ott már nincs ott a laptopod, hogy közben a számítógép dolgozzon, és értelmeset csináljon rajt, addig Switch esetében odaveszed magadhoz az íróasztalra, és onnantól kezdve véged. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák