Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Kroni1 #2428 üzenetére

    Jaj, gyerekek, ne csináljuk már. Úgy csinálunk, mintha csak a Netflixet nem győznétek.

    Már rég nem lehet mindent nézni ami jó. Ez így van. Amúgy meg jah, olyan, hogy 60-ból 60 jó sorozata, filmje legyen valakinek nincs. Sehol nincs.

    Rengeteg jó sorozat van most is, ami friss. Arról nem beszélve, hogy kell valami kritikai szűrő is, nem tudom, ti hogy néztek, kezdtek el valamit, de én megnézem általában ki készítette a sorozatot, (lehet egy korábbi kedvencemen is dolgozott), megnézem miket írnak róla az userek meg a kritikusok, aztán eldöntöm, hogy érdekel-e. Trailert meg ilyen hülyeségeket nem nézek, azt úgy is meg tudják vágni faszára, pláne egy filmeknél jóval hosszabb sorozat esetén...

    Haverral ezen össze is vesztem egyszer. Tkakt.tv-n az ő pontozási grafikonja 4-5-6 pont körül csúcsosodott ki, tehát sok mindent közepesre értékelt (10-es skálán), míg nálam ez 7-8-9. Lehet azt mondani, hogy ő kritikusabb, de én is tudom szórni a negatív értékeléseket, ha kell, de azt is láttam, hogy mindenféle trágyának tartott ZS kategóriás horrort, akciót is nézett, szóval innentől kedve nem is kell meglepődni.

    Én pl elégedett vagyok azzal, hogy miket olvastam, játszottam és néztem eddigi életem során, és ez bizony nem csak a készítők, hanem a mi felelősségünk, választásunk is...

    Pl, naná, hogy egy agyondícsért The Wire, Friday Night Lights, The Crown, Fargo, The Americans, stb, nem fog csalódást okozni, szemben egy tegnap kijött, netflixes sorozattal, aminek utána se néztek adott esetben, hogy mi a közvélekedés státusza... Persze ezeket le lehet szarni, majd ti eldöntitek persze, hogy jó-e vagy rossz-e, csak akkor meg nem kell csodálkozni, ha mégis elbasztatok valami trének tartott sorozatra, filmre, 2-4 órát...

    Én általában a magasztalt, jóra értékelt sorozatokkal sem győzöm, pláne, hogy van egy csomó, ami régi adósságom (pl The Shield, Twin Peaks), de szerencsére azért általában mindennek vége lesz egyszer, aztán lehet a helyükre új fix sorozatot nézni. Plusz egy csomó olyan átlagos jó csak, ezeket is félre szoktam sokszor tenni, mert tuti van olyan, ami jobb nála, így inkább azt nézem...

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák