Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolly

    veterán

    válasz danieltailor #6351 üzenetére

    nekem a régi rendszer tőlük volt. Korrekt cég, csak drága... Drágábban adja neked a paneleket és invertert mint amennyiért netes webshopban lehet rendelni... Nálam ez kb 25% felár volt árajánlat kérésnél bővítésnél... 1,65 milliós árat adtak - ami drágább volt mint a netes hasonló rendszer ára - és lett volna két inverter, ha egy inverter lett volna akkor az még kb 150-200e ft felár lett volna ... Így 1,8-1,85 millió lett volna a rendszer bővítése (3,5 kWp) ...

    kértem egy másik árajánlatot egy SE telepítőtől aki végül csinálta 1,9 millió Ft-ért úgy, hogy minden régi panel kapott optimalizálót, 1 inverter lett felrakta a 11 új panelt szintén optimalizálókkal és SE inverter lett volna...

    Szóval igazából a két rendszer kötözz ha csak az optimalizálókat nézem 29 db ha csak 15000 / db árat nézek már ez 430+ ezer forint volt ... szóval a reális ára a maxim panellel 1,5 millió alatt kellett volna lennie ...

    Először velük csináltattam és elégedett voltam velük, de másodszorra már nem nyeltem le a kb 20-25%-os felárat ....

Új hozzászólás Aktív témák