Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    válasz forceberg #3074 üzenetére

    Végül megtaláltam, hogy valójában milyen volt nekem: Columbia Glen Canyon mid (valamilyen lengyel oldal archívumában lelte meg a google.)
    A hétvégén kipróbáltam az újat, a Crestwood mid-et. Úgy terveztül, hogy olyan 8km-t megyünk bevezető napon, és az ugye új bakkantóval is vállalható, nem túl nagy szintkülönbséggel... a sok magánkézbe vett terület miatt 2x is kerülnünk kellett, így 18 lett belőle. Végülis kibírtam, de sajnos a hülye jobb lábas kisujjam már nagyon megfájdult (régebben is okozott őkegyelme kellemetlenséget).
    Ez miatt a második nap kérdésessé vált, hogy hogyan lesz a szombati 25km...
    Második napra (lehet, hogy meglepő) egy Skechers escape plan-t vettem fel, amit már korábban is (szét)használtam, és ez a második (nekem jó, kényelmes, hátránya, hogy nem sokáig bírja, de amíg bírja, addig rendben van, ezért is vettem még egyet).
    Végül a 25km helyett a körülmények miatt úgy döntöttünk, hogy csak 16km-t megyünk, és jól bírta a (hülye) kisujjam is.

    Azt hiszem, hogy elsőre egy 18km-t úgy menni egy új bakancsban, hogy előtte nem "törtem be" (mert a 8km lett volna a bejáratás), egész jó. Szerintem összeszokunk a Crestwood meg én.
    Azzal a Skechers meg árához képest meglepően jó.

    [ Szerkesztve ]

    B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

Új hozzászólás Aktív témák