Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Rover623 #26591 üzenetére

    De akkor mégis miért olvasod a fórumot ha felidegel? Nézd meg inkább az Avatart, én most jöttem a moziból és még mindig flash-elek :D Ezután a film után nem lenne kedvem lecseszni senkit :)

    Tudom rossz 20x leírni ugyanazt. Hidd el, hogy sok kezdő megijed a 20 millió google találattól, vagy idegen nyelvű fórumoktól csupán csak azt várják, hogy egy szakértő megmondja nekik a választ, vagy hogy hol keressenek. Első hsz-ben már vannak infók amik pl DDR3-ra nem biztos jók, kiegészíteni pár dologgal. (persze a többség el sem olvassa 1. HSZ-t). Pl a 4 modul ajánlható-e vagy sem, azt belehetne írni, hogy DDR3-nál és IMC-nél hogy is van.

    De mindegy a lényeg, hogy lehet azt normálisan is mondani, hogy "légyszi olvass vissza pár HSZ-t ott van a megoldás." és akkor senkinek nem lesz rossz szájíze. Vagy ha idegel, akkor biztos van egy csomó jó dolog, ahelyett hogy kezdő és értetlenkedő juzerekkel foglalkozz :D

    Lenry: nem ezzel volt konkrétan a bajom, hanem hogy általában mindig ez megy. De akkor meg felesleges, nem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák