Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz Chosen #23160 üzenetére

    Geilből eddig talán 4-5 kit-et adtam el, már egyik sem működik. Megfőzték magukat 1 éven belül. Corsair volt kapásból kibontás után rossz nálam. OCZ-ről nem sokat tudok (bár jelenleg is használom), de ha kicsit belegondolsz abba, hogy mennyi kingmaxot és mennyi ocz-t adnak el magyarországon (több tízszerese a kingmax eladása) és megnézed az árát, akkor igazán belecsúszhat kingmaxból 1-2 hibás modul. (mondjuk én még 1db-al sem találkoztam) Nekem teljesen mindegy ki mit ajánl itt, de nehogy már 2-3db után vonjatok le messzemenő következtetéseket. Ennyiből tényleg soha az életben nem vennék több autót, mert már romlott el, nem vennék tv-t mert már az is romlott el... vagy, hogy márkát mondjak, nem vennék WD, Hitachi, Samsung vinyót, nem vennék Gigabyte lapot, Seasonic tápot, LG Samsung Eizo monitort. Vettem egyszer nagykerben 16db Sapphire VGA-t bontatlan csomagban, szerinted volt a 16 között akár 1db működőképes? Persze, hogy nem. Mégis Sapphire kártyám van. Mindegyikben lehet hibás széria. A kingmax azért a filléres áráért akár jó vétel is lehet, viszont most már CL6 szinte mindegyik, az pedig nem éri meg, de a régi 1066 CL5 moduljaik igenis jók voltak azért a pénzért.

Új hozzászólás Aktív témák