Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz JohnyBlue #6204 üzenetére

    A hölgyike teste túlságosan az alsó vízszintes harmadoló alá esett volna nekem, azért maradt alul pici ágy a képben. Próbáltam úgy is, így is. Így jobbnak találtam. A combok a jobboldali függőleges harmadoló környékén mennek fel, egészen a felső vízszintes harmadolóig, majd ezen futnak végig és érnek véget a magassarkú cipőben nagyjából a baloldali függőleges harmadolókon. A cipő vízjelét direkt hagytam ott, árcédulát leszednék, de ezek a kis apró nüanszok, hogy a cipő márkája a talpán, nekem a "nőiséghez" ugyanúgy hozzátartoznak, szépen díszíti a cipő alját és ahogy tükröződik, láttatja, hogy a talp eredetileg fényes, ez a kis embléma rajta pedig kicsit a zongora márkajelére hajaz, ami a fedél mögött szokott lenni, a zongora elején, illetve a kottatartó alatt is néha. Az én szemem nem a lenyomott billentyű vezeti a feliratra, hanem a combok, mert bár balról jobbra olvasunk, ez a kép most ilyen lett, így jobbról balra jár az ember szeme ezen a képen, a combok vezetik. A sarkoknál a zongora karcos volt, arra Kleroo ajánlott egy retust, ne tűnjön úgy, hogy a hölgyike karcolta össze. A színvilág natúr fekete fehérben nem adta ezt a melegebb hatást, így olyan B&W presetet választottam, ami kicsit harmonizál az öreg pianínó eredeti színével, illetve az általa kiváltott hatással. Amit máshogy csinálnék: makulátlan új cipőkkel ugyanezt, a dobozból frissen bontva, illetve cetlik a hangszerről lekerülnének, ennyi. Van a képen még egy diffusion layer is, ami a lábak mentén ki van törölve, tehát ezeket nem "mossa", minden mást alig észrevehetően igen. Úgyhogy nincsen szükségem jobb színekre, nekem ez így adja :) Talán egy horizontal flip még belefért volna, és akkor tényleg olvasásirányban futnak a lábak is, de most már így maradt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák