Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    Ahh, mire kezdem élvezni, el is laposodnak a dolgok :N

    Kutyus, anyira nem vágom milyen pletykák keringenek, a fénymásolósok majd megmondják ha már olvastak ilyesmit, de szerintem a pdaf @ szenzornak gyanús hogy lesz a közeljövőben hibrid/tükörmentes verziója, és ott a jó bohek meg rahedli üveg...

    Közhelyeket meg minek nyomjuk, mint hogy 'hibátlan rendszer nincs'. Azt kell megtalálni neked melyik rendszer van legközelebb a(z akutális) igényeidhez - persze mindegyiket használva egyre több hibát találunk, de egyre jobban meg is tanulunk vele élni (amennyiben lehet).
    Nézd meg Tayrolt, ő bezzeg szorgalmasan keresi az igazit :D. Sőt, nemrég olyat írt a másodgépére, hogy 'Szerintem velem hal meg.' - bár letelt a két hét, úgyhogy már lehet hogy az aprón van ;]

    szerk:
    Amúgy, persze hogy túl van lihegve, ez a ph, technikai fórum; itt az emberek sokkal inkább hajlamosabbak a technózásra - persze ezt szívesen vetjük a másik szemére...

    zool1, és a többiek: "már bocs, de jó dolgodban, nem tudod hogy mit csinálj!" - sorry, de nem egészen így van. Rizsál és sír sokat kutyus; ez a fórum, elfér. De vannak problémák bizonyos vázakkal/üvegekkel/párosításokkal, jellemzően nem is a belépő cucockkal, és kurva dühítő mikro sokat spóroltál hogy még jobb legyen, de vana miben jobb, van amiben rosszabb. Probléma elismerés helyett meg sokszor tagadnak, lódítanak, vagy csak leszarják a gyártók. Ez sehogy sem fasza.
    Igen, had komponáljunk keresőből, igen, a fókusz egy marha jó fókusz motornál legyen már következetes, ne adj isten pontos lehetőleg. Nem a világ vége, de baromi idegesítő mikor monitoron nézem a képeket, és minden x-ediknem éles (50 1.8G-vel volt néha ilyen, kérdeztem is, akkor letudtuk azzal hogy 16mpixel mellett mikró berázkódás, azóta már látom hogy fenéket az volt a baja).
    Ha rengeteget gyűjtanél és a 10 millás autódnak lenne egy fél tucat hibája, ami egy 3 millásra se jellemző, mérges lennél? Szerintem igen. Písz. :R

    [ Szerkesztve ]

    Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html | https://www.strava.com/athletes/99769725

Új hozzászólás Aktív témák