Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • YanezTTrain

    tag

    Előbányásztam a hókészítő cuccot. BUSCH gyártás, mint kiderült. Mint mondtam 1:7 arányban kell vízzel elkeverni. Én fogtam egy adagot belőle és hozzákevertem annyi vizet, hogy nekem megfelelően lehessen alakítani, és kész. Lehet így kicsit nehezebben száradt de volt idelye az anyagnak. Lehet fára, kartonra, műanyagra és gipszre is felvinni, odaragad. A fémhez is, mert a keverőpálcáról le kellett vakarni késsel ami rákötött.

    Az egyenáramos pályán teljesen elkészült az ágyazat. Még maradt is egy kevés a zacsiban, a hibák kijavításához.

    Ez pedig a barna kő, amit kimondottan a Marklin sínhez vettem összedolgozni a régi M-es síneket a tereppel. Ez is BUSCH gyártmány. SCHOTTER 7064 Ballast felirat van a zacsi papírján. Persze, hogy kevés lett egy zacsek, mehetek venni még egyet, remélem kapok ugyan olyan színt mint amit eddig használtam.

    És a végén egy közös kép az alsó egyenáramos és a felső váltóáramos pálya ágyazatáról. Hát eddig jutottunk és ilyenre sikeredett ami elkészült.

    [ Szerkesztve ]

    A vasútmodellezés nem a kapkodós elmebetegek sportja...

Új hozzászólás Aktív témák