Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluerainbow

    Közösségépítő

    válasz Sirandrish #7104 üzenetére

    Kb. 7 éve tértem át a legális játékokra. Eleinte nagyon sokat vásároltam , egy csomó pénz elment rá. 2-3 év alatt majdnem 700 játékom lett. Évente max 20-30-at ha kijátszok. Aztán a biztositékot az verte ki nálam,hogy bejött a rengeteg bundle amelyekben nem egyszer AAA játékok voltam NAGYON olcsón. Volt olyan játék amiért én 20€ fizettem , aztán 1 $-ért árulták később bundliban. Ha pedig nem került be bundliba 1 éven belül tuti meg lehet szerezni az eredeti ár töredékéért. Na akkor azt mondtam állj. Mostantól csak ami tényleg nagyon érdekel és csakis akciósan . Amennyi játékom van , ha semmit nem vennék mostantól , akkor is legalább 8-10 évig elég (újra játszásokkal együtt). Ezt a döntést idén januárban hoztam. Azóta max 10 játékat ha vettem.
    Én úgy voltam vele , hogy minden hónapban félretettem egy bizonyos összeget játékra. Na ezt az összeget idén megspóroltam - összegyűjtöttem és vettem egy DSLR gépet nemrég. Kb 2 hete nem is játszom , nem is hiányzik. Már a napi akciókat a steamen is elfelejtem megnézni. Fényképezek-természetet járok-gyakorlok-ismerkedem az új szerzeménnyel. Azokat a játékokat amiket még nem vettem meg amúgy is le fogják árazni , megveszem majd olcsón. Nem maradok le semmiről. Valamikor én is megvettem minden bundlit csak a +1 sorért. Semmi értelme -szerintem. Akkor az volt ,hogy minél nagyobb legyen a steam könyvtáram , most meg sorra tüntetem el őket,mert zavar a sok játék amik nem is érdekelnek.

    Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

Új hozzászólás Aktív témák