Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doczyus

    csendes tag

    Tisztelt Szaktársak!
    Kollégámmal vettünk egy - egy usb billentyűzetes tokot. Az én1016DCC-mel minden gond nélkül, elsőre működött, AnySoft Keyboard progival pedig klasszul adja az ékezetes betűket is.
    Azonban a kollégám Bluepanther Voyager GT kütyüjével nem bírtuk életre kelteni az usb-s billentyűzetet. A hardware (mármint a billentyűzet) jó, oda - vissza kipróbáltuk. A kütyü érdekessége, hogy nincs külön csatlakozója az akku töltéséhez, hanem, mint egy telefont, a micro USB-n keresztül lehet tölteni. Ha PC-vel összekötöm, akkor természetesen elindul az USB tárhely üzemmód, és szépen látszódik a belső tárhely, illetve a microSD tartalma.
    Beállításoknál próbáltam az USB hibakeresést ki - bekapcsolni, de nem vezetett eredményre.
    A 1016DCC-nél a billentyűzet beállításoknál megjelent egy új menüpont, a Fizikai billentyűzet, a Bluepanthernél nincs ilyen.

    Van valamilyen ötletetek a megoldásra? Tudom, hogy szorosan nem idetartozik a téma, de a Bluepanther Voyager GT-nek nem találtam külön topicot...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák