Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • renato

    aktív tag

    válasz bwoay #9119 üzenetére

    most neked is magyarázzam el, hogy kicsikből lesznek a nagyok?
    az apple trendet diktál. remek. akkor ha majd egyszer véletlen nekik is lesz amoled kijelzőjük akkor majd szólok, hogy érdemben először az iriver/cowon kezdte el? akkor most ők diktálnak? lol...

    értem én, hogy jó az üzletpolitika mert jól keresnek. de ez a sok hülye miatt is van már bocs. mert van pár olyan készülékük ami vicc kategória...

    reklámhadjárat etc? lehet verhetetlenek, de azt vágod, hogy semmi nem tart örökké.
    az internet és a számitestechnika világából ezer példa van arra amikor a kicsi szépen lenyomta a nagyot...
    jah, értem hogy nagy az apple előnye, de még nagyobb is lehetne.

    már bocs, de az meg szerintem nem épp trend diktálás, hogy hasznos dolgokat nem raknak a készülékükbe. :D az gyökérség, és üzletpolitikai hiba. akárhogy nézem már 20* leírtam, hogy szerinted csak én vagyok ekkora fasz? szerintem nem csak én nem veszek apple cuccot. ha lenne zsém mennék Zune-t venni. ez egy ember. egy hülye százat csinál. ha van 100 hülye akkor azt szorozd be...

    szóval érted te. mert én értelek téged, de nem mondtál semmi újat.

    az egész piac az apple után megy? egy ideig biztos. de egy idő után kibújik a szög a zsákjából. más kérdés, hogy 20 év múlva is az lesz hogy az apple diktálja a divatot, csak mert ő csinált először multis touch cuccot? a többiek bealudtak elismerem, de el kéne ismerni, hogy potenciális ÚJ vevőket bukik el a tökölésével most az apple.

    és innentől kezdve nincs miről beszélni.
    a tegra jó lesz ám nagyon komoly játékokra is ám... mellesleg; nemtudom mit tud az apple procija, biztos sokat, de gyanítom a tegra is tudja azt, sőőőt. és ha esetleg a következő években még többet tudna, esetleg valamely gyártóval megegyeznének kizárólagos jogokban hát még sokra viheti akármelyik gyártó is.

    részemről ennyi, nem kell hülyének nézni, meg arról rizsázni mennyi a bevétele az applenek. tudom én is. de... (blabla. má fent leirtam...)

    részemről ennyi a téma. max tömören válaszolok még, nincs enyni időm erre :D

Új hozzászólás Aktív témák