Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz .DLL #25982 üzenetére

    Marketekben és áruházakban is van normális méretű MP3+Rádió készülék több féle is (olyan mint régen a CD-s magnó, csak kisebb egyszerűbb)

    Hát épp ez, hogy nincs (kisebb és egyszerűbb) :N , tudnál linkelni egyet? :F Láthattad, hogy én is kinéztem egyet, be is linkeltem. Az ugyan kezelésre egyszerű és viszonylag kisebb, de az összes többi CD-s,mp3-as lejátszó a szokásos "boombox méret", pláne ha még kazetta lejátszó is van benne, de anélkül is... És nekünk csak olyan jöhet szóba, ami tudja a kérdéses mappa váltást. Egy olyannak amit linkeltem is (hasonlóan egyszerű és kicsi nem sok van) meg duplája az ára mint a Music Man-nek. :(
    Amúgy ahol használva lenne ott nincs sok hely (konyha és dolgozószoba asztal), ehhez kell mérni a méretet, változó, hogy hol lesz ép használva, de lehet, hogy 2 hétig csak 1 helyen. Ezért lenne jó, ha mondjuk nem kellene kihuzigálni a konnektorból ha sokáig ott van.

    Meg aztán ez simán befér egy kis táskába is és mivel akkus is, lehet vinni nyaralni, stb...

Új hozzászólás Aktív témák