Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    Régi téma, de még mindig előjön. o.O Megint elkezdtem olyan oldalakat nézni Facebookon, ahol sok kép van... és ilyen jól működik. Ezt olyan gépen csinálta, amiben 8 GB ram van. Szerintem végtelenségig felhasználná bármennyi lenne. Amikor bezárom az adott oldalt, már ha időben észreveszem, akkor felszabadítja a memóriát. Különben kifagy egy időre és fájdalmasan tekeri a HDD-t. Mit számít, hogy még nézném az oldalt.
    Más böngészőkkel is megnéztem az ilyen oldalakat és ott görgetés közben szinte semmit nem emelkedik a memóriahasználat. Tehát nem a gép tudása kevés....
    Tudom a FBook,Insta.. Chrome alapokra van optimalizálva. Androidon is használhatatlan ezekkel az oldalakkal már jó ideje. Na de miért nem javítják a fejlesztők évek óta?

    Amikor kikapcsolom, hogy lemezre írjon (browser.cache.disk.enable - false stb), vagy tiltom a Hardveres gyorsítást, akkor jobb. Viszont úgy érzem lassabb úgy és H.GY. nélkül zavaróan rondák a betűk. Más böngészőknek elég egy 7200 rpm-es HDD és a H.GY. is rendben, akkor itt mi nem elég neki? :o

Új hozzászólás Aktív témák