Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Steelmanus #27851 üzenetére

    Semmi alaposság nincs benne. :)
    Csak érdekelt, hogyan lehet a régi eszköztárat "visszaállítani". Mivel aznap nem jött válasz és volt időm, így körbenéztem a kiegészítők között - ahol is megtaláltam amit írtam. Aztán ha már ott jártam átfutottam a friss addon-okat. Találtam 4db-ot, melyet érdemesnek tartottam kipróbálásra. A többit már rég használom. FEBE-vel meg pikk-pakk kész egy komplett lista. (ill., hogy beszédesebb legyen akkor már kipofoztam a hsz-t) Ám, köszi! :R

    Más:

    [link...]

    Szerintem csak annyi a probléma, hogy a hivatkozások vannak alapból zavaró helyen. Én a

    "19. Status-4-Evar (v2012.07.08.17) — Állapot- és betöltésjelző elemek Firefox 4+ -hoz"

    használom és javaslom. Több hasznos funkció is van benne azon kívül, hogy normális helyre kerülnek az URL link-ek. (pl.: URL prefix megjelenítése - aki hiányolja, hogy már nem látszik az sem)

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák