Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz DS39 #27806 üzenetére

    Közben körbenéztem még tegnap és Én találtam egy ilyet. Ez add-on és Nekem tökéletesen megfelel:

    1.)
    Classic Toolbar Buttons 1.1.4

    Ez szerintem következő fox-ok is jó lesz.

    Ill. találtam még pár érdekeset, melyeket egyelőre próbálgatok (de ezek már más témák...):

    2.)
    Customize about:newtab 1.0.2

    3.)
    A Glass effektet pedig ezzel az addon-al:

    GlassMyFox 1.2

    4.)
    Ill. még YT-hoz egy csicsásító addon-t:

    Turn Off the Lights 2.0.0.100

    (ja, és YTFix-el is kompatibilis - legalábbis HD mód, amire Én használom)

    Egyelőre leakelést nem tapasztaltam. Összesen pedig ezen vannak fent:

    1. Adblock Plus (v2.1.2) — A reklám a múlté!
    2. Bookmark Favicon Changer (v1.65) — Jobb kattintás a könyvjelzőn a favicon cseréjéhez.
    3. Classic Toolbar Buttons (v1.1.4) — Classic toolbar button style for Firefox, Thunderbird and Seamonkey toolbars and other tweaks and settings.
    4. Customize about:newtab (v1.0.2) — Custimze the new about:newtab page.
    5. Download Manager Tweak (v0.9.5) — Allows the download manager to also open in a tab or sidebar, and adds some optional display changes.
    6. Download Statusbar (v0.9.10) — Tekintse meg és kezelje a letöltéseket egy takaros állapotsorból
    7. Easy DragToGo+ (v1.1.7.b10) — Allows you to open a new tab using drag and drop gestures easier.
    8. Element Hiding Helper az Adblock Plushoz (v1.2.3) — Elemek elrejtése szabályok alapján (Adblock Plus bővítmény).
    9. FEBE (v7.0.3.5) — Backup your Firefox data
    10. Favicon Restorer (v1.4) — Brings website favicons back into the addressbar in Firefox > 13
    11. FireGestures (v1.6.16) — Különféle parancsokat hajt végre egérmozdulatok hatására.
    12. Flagfox (v4.2.0) — A csatlakozott kiszolgáló elhelyezkedésétől függően jeleníti meg az adott ország zászlóját.
    13. Forecastfox (v2.2.1) — Get international weather forecasts with this highly customizable extension
    14. GlassMyFox (v1.2) — Glass your Firefox gui (only possible on Windows 7 and Vista when AeroGlass is enabled).
    15. Greasemonkey (v0.9.22) — Felhasználói parancsfájl kezelő a Firefoxhoz
    16. Navigational Sounds (v1.2.2) — A simple extension that plays the Windows Internet Explorer start and end navigation sounds, popup blocked and information bar sounds, feed and search provider discovered sounds, and download completed sound.
    17. NoSquint (v2.1.5) — Manage site-specific zoom levels and color settings
    18. SearchPreview (v5.9) — Webhelyek előnézeti képét illeszti be a Google és a Yahoo keresési eredményébe.
    19. Status-4-Evar (v2012.07.08.17) — Állapot- és betöltésjelző elemek Firefox 4+ -hoz
    20. Stay-Open Menu (v2.0) — Facilitates opening multiple items from the Bookmarks Menu and various other bookmark/history related dropdown menus.
    21. Tab Scope (v1.1.7) — Previews and navigates tab contents through popup.
    22. Turn Off the Lights (v2.0.0.100) — Az egész oldal elfog halványulni, sötétülni, így úgy nézheti videót mintha egy moziban volna.
    23. Undo Closed Tabs Button (v3.7.1) — Eszköztárgomb a nemrég bezárt lapok újranyitásához
    24. WebMail Notifier (v2.9.11) — Webes e-mailek érkezésekor figyelmeztet
    25. YouTube Auto Replay (v2.75) — Adding an infinite replay loop functionality to YouTube

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák