Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz Gaboman #93915 üzenetére

    De ezen csak Ti stresszeltek, hogy megmondjátok, hogy mi mennyire rosszul csináljuk, hogy ezt is nézzük! Szerinted engem zavar, hogy az új kipufogóval 1 literrel többet eszik? Tudtam előre. Szerinted megvettem volna, 2 Akra dobot ha zavarna? Vagy egyáltalán hogy lehet fillérbaszónak kikiáltani valakit, aki olyan hülye, hogy elkölt többszázezer forintot egy kipufogópárra?
    Jó, Teasüti kattog azon, hogy miért eszik egyszer többet, egyszer kevesebbet, de majd kinövi, még új neki ez az egész...
    De kígyót békát kiáltani arra, aki nem lusta ahhoz, hogy a szerviz és tankolási számlákat rendszerezetten tárolja, azokat egy táblázatba összesítse?

    Tényleg, hogy is van ez? Ha elteszek minden szervizszámlát, akkor jócsávó vagyok. Ha ezeket felviszem egy excel táblába, akkor pedáns? Ha pedig a tankolási számlákat is elteszem, és táblázatban rögzítem, akkor fillérbaszó, aki nem is tudja élvezni a motorozást? Na ne vicceljünk már...

    Amúgy meg mindenki arra matyizik, amikor a TotalCar-on olvas 3 évente egy olyan cikket, hogy "vettem egy autót egy német bácsitól, aki kockás füzetben vezette a tankolásokat, a szervizeléseket, és ilyen a mesében nincs, mert ilyet csak a precíz német bácsika képes csinálni, a tróger magyar meg nem, és amúgy is minden hazugság, amit a magyar eladó mond".
    Aha... Már bocsánat, de amikor majd el akarom adni az autóm, vagy a motorom, akkor én az előéletét ezzel igenis meg fogom tudni mutatni a majdani vevőnek. Nem, nem a persu féle embre lesz a vevőm, ez biztos, hanem az, akinek ez számít...

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák