Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisTé

    tag

    válasz Pocee #93457 üzenetére

    Nekem ilyenem van, sűrűn használom eddig megfelelt annyira nem könnyű felvenni mint gondolná az ember ehhez is azért kell egy megfelelő méretű cipő ami pont passzentos.A tépőzár eléggé gyengécske egyszer előfordult, hogy majdnem leesett és félre kellett álljak megigazítani, ennek ellenére ajánlatos abban az esetben, hogy nem a szép cipődet cseszed össze, de mint írták többen is egy motoros cipő vagy csizma az a biztos mert ha esel az ne 20-50ezer forinton múljon, lehet én is csak az első esésig hordom utána már biztosra megyek :)Másik dolog, hogy ugye felvételnél a rögtön indulás előtt veszed fel mert sétálgatni benne nem ajánlatos pláne mondjuk saras helyen illetve ahogy megállsz rögtön le kell venni ugyanúgy...mondjuk én nem vagyok annyira jól eleresztve sajna olcsójános vagyok meg óvatos is ezért vettem csak megbánni nem fogod ezt az összeget azért próbálja ki aki akarja bárkinek beválhat mint nekem is.

    Valaki ebben tudna segíteni :
    Motrix fékbetéteket érdemes-e venni a SHOX-nál, illetve 1991 GS500E-hez innen melyiket kell venni előre hátra mert ilyen kódokból én nem igazodok el 1490 lesz az összes nemsokára???

    [link]

Új hozzászólás Aktív témák