Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo5991

    őstag

    neten nézegettem motoros üzleteket, és láttam hogy nagyobb teljesítményü motorokból kínálnak 35kw-os változatot is. Azt szeretném megkérdezni a teljesítmény elektromos formában van korlátozva, vagy ilyenkor kisebb ccm-es motort kap a motor? Nagyon nem vagyok jártas a témában csak így bele gondolva hogy a 35kw-os változat ugyan annyiba kerül mint a 55kw csak hát ha nincs jogsi nagymotorra most ezt így valahogy picit pénzkidobásnak érezném.. Még csak szemezgetek a témával kiskorom óta akarnék motort, egyenlőre egy ducati scramblert néztem ki magamnak :P, ha eljutok oda hogy lesz rá pénz akkor lesz jogsi is.

    Én amúgy mindig is a choppereket kedveltem, de 35kw-os kategóriában nem lehet kapni új modelleket csak régieket, engem nem a gyorsaság érdekel hanem inkább az élvezet, de úgy gondolom ha az ember vesz egy közepes vasat és ha még hátul vinni is akar valakit hoszabb távon akkor kell az az 55kw.

    Még az is érdekelne egy 250km-es hatótávu mocival mennyire lehet túrázni menni, elég az?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák