Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz boogie84 #3201 üzenetére

    Szerintem semennyivel. :O Figyelem az árakat, de mivel jönnek a jövő évi új gumik is szép lassan, szerintem utóbbi időben nem igazán frissítették a készletet. R17-en volt pl. outlet, de nem volt annyival olcsóbb. Egyébként meg azt írták, hogy majd tavasszal lesznek újak gummák, persze drágábban:( 27% áfa meg miegymás, rohadjon ki a szemük (mmint a kormányunknak, de nem akarok politizálni). Tehát most várni kell tavaszig, biztos lesz egy-két akció. Mindenesetre nekem tuti venni kell valamit, tehát ha márciusig nem lesz semmi, akkor azt veszek és annyiért, ami lesz. A Bridgestone Battlax S20-asra vagyok kíváncsi...vagy Metzeler M5 Interact...majd az ártól is függ. Utóbbinak volt egy jó akciója nyár végén vagy ősszel (amikor a sisakkamerát is adták), de akkor meg zseton nem volt. :(
    Lehet, hogy egybe kötöm egy bécsi túrával, ha az ejró nem száll el addig...jobban...hátha lesz vmi olcsóbb ott, de nem hiszem.

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák