Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz zgospel #130439 üzenetére

    Azért a v2-nek megvan a maga varázsa, el kell ismerni. Lehet nem véletlen, hogy a sor kettőnél (legalábbis ezt olvastam) mesterségesen próbálják a v2 érzést imitálni.

    A lényeg, hogy ki mit szeret, én pl elvagyok 2-6e fordulat tartományban, talán még nem is pörgettem 7e fölé sosem a boxert és nekem ez így jó. (egy sor négy épp ezért nem lenne alternatíva, hacsak nem valami 1600-as :) )
    A HD-k hangja is mindig alapjáraton tetszett :), ahogy szinte érezted és láttad a rezonancián, hogy melyik dugattyú merre jár épp. :D, de ahhoz, hogy ezek menjenek ilyen alacsony fordulaton, oda ccm kell !

    800 ccm alatt nem igen tudnék elképzelni motort magamnak már, pedig egész elégedett voltam a v-strom 650-el is.

    Autócserénél is most elég gondban vagyok, mert nekem a 3 hengeres nem autó, az 1400 ccm alatt szintén nem az, nem tudom mi lenne megfelelő, ami bele is férne a büdzsébe. Az újakat már elengedtem, már 2017-eseket nézegetek, ott még volt 1,6 -2 literes szivó benzin..

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák