Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaktib

    tag

    Sziasztok!
    Ezen a fórumon még új vagyok, de olvasgatom. Jelenleg még nincsen motorom jövőre gondoltam , hogy elkezdem az A-s jogosítványt. A mostani téma pontosan engem is érdekel:) Jelenleg már egy éve vezetek robogót 36 vagyok 165cm :(( és 68 kg ez eléggé behatárolja a lehetőségeket motor vásárlás ügyben. 17 éves korom óta van jogsim és csak úgy volt balesetem , hogy nem én voltam a hibás ( kopp kopp ). Tehát gondolom benőtt a fejem lágya. Nekem igazán napi használatra kellene, no meg azért ki ki ruccanni a "nagyvilágba" olyan ami egy kicsit praktikus is. Mivel sokszor szeretném használni akár munkába is (napi 30km) dobozolható, van egy kis szélvédelme, és leérjen a lábam. Ha pedig elromlik valami, ne egy vagyon legyen a javítás, meg első motor lenne tehát tapasztalat szerzésre is kellene. Én így jutottam el arra a következtetésre, sok olvasás alapján, hogy nekem a GS 500 F lenne a jó.Mert az tetszik is. Tudom régi technika de max 800K-ért szépeket árulnak, persze meg kellene alaposan nézni műszakilag is. Pont ez az a motor amit ajánlanak vagy jól lebeszélnek róla. Mi lehet ennek az oka? Pl CBF 600 gondolom jobb választás lenne de nehezebb drágább megéri-e pl azt a különbséget? Miben nem nyújt "élményt" ez a motor mi az a gyenge pont amiben a többi hasonló motor jobb? Nem versenyezni szeretnék és 200-al kanyarodni, hanem normálisan viszonylag dinamikusan közlekedni. Mert a robogózás megszerette velem a motorozást.

Új hozzászólás Aktív témák