Hirdetés

Aktív témák

  • Lacopapi

    addikt

    válasz Stauffenberg #23940 üzenetére

    Nem,nem...a romokkal kapcsolatban nem az userektől függ egy rom használhatósága,vagy nem csak attól, ZOC! kolléga posztja világít erre rá leginkább,de én is azt írtam : a Defy-ok között van lényeges hardveres eltérés,akár tetszik,akár nem. Tehát hiába mondtam én Thief kollégának,hogy a SEA szuper-ő nem tudja használni,mert az ő gépén egyszerűen nem jó !
    És mivel ez minden romra igaz-és minden Defy-ra, azt kell mondjam,hogy tessék kipróbálni.
    Bármennyire is fájdalmas,mi is csak úgy tapasztalunk,ha próbálunk...kérdezd meg mondjuk Mozzarellát,hányadik romnál tart éppen,de én magam is hetven körül járok nagyjából.

    Persze,el lehet mondani,hogy a Zeam szuper launcher,én meg felteszem és fc hegyeket produkál...akkor vágjam fejbe Domerator barátomat,mert ezt ajánlotta? Neki viszont bevált.
    Sajnos olyan szórás van hardveres szinten a Defy-ok között,hogy semmi sem biztos-de annak az ellenkezője sem. :DD

    Thief...a Nordic akkor jó,ha egy főzött rom nagyon kényes,ha jól fut ez,akkor nincs értelme variálni-semmivel nem lesz jobb.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák