Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz norbi0401 #29187 üzenetére

    Én erre szoktam mondani, hogy az olcsóért szar mindig rosszabb, mint picit drágábban a jó.

    pl. ha 35k-ért nem kapsz 24"-os moncsit veszel egy 22"-ost, ami vagy full HD-s vagy nem. Ha full HD-s, akkor szerencséd van bár még így is problémáid lesznek az apró betűkkel és esetleg nem bírja a VGA játék alatt ezt a felbontást. Ha nem full HD-s, akkor megint szerencséd van, ugyanis játékokban nyomhatod 1680x1050-ben natív felbontáson, viszont az asztalod lesz kicsi. Bár, ha nem nyomulsz sokat táblázatkezelővel, akkor ez is elég lehet. Nekem sajna kicsi lenne. Mondjuk 22-es moncsi mindig jobb választás, mint a 19-es. A szélesvásznú monitorok közül a 19-es a legabnormálisabb mind felbontásügyileg, mind mérete miatt.

    Amúgy meg saját tapasztalat alapján csak annyit tudok mondani, hogy olyan moncsit vegyél, amire van garancia. Természetesen nem 3 naposra gondoltam :DDD
    És, hogy ezt mire alapozom? 1...1,5 év alatt már a 6. moncsit bámultam kényszer cserebere következtében. Szerencsére volt gar, így "csak" a cserebere ami problémát jelentett.

    Ha haveromék nem egy hónapja vettek volna monitort, már 40k-ért elkelt volna korábban a 2494HM. De hát ez van..

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák