Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ptesza

    senior tag

    válasz r4zer0919 #45929 üzenetére

    Az USB töltő kábel is milyen veszélyes. Az elektromos autó , a napelem inverter és az akkupakk és még egy csomó 'nagy modernkori vívmány.
    Azt jó tudni, (első kézből) hogyha egy elektromos terméket akarsz egy országban forgalmazni akkor meg kell felelni az adott ország előírásainak. Kell egy daclaration of comformity dokumentum ami a gyártó cég és az adott kormány között kerül aláírásra. A termék megfelelőségének tesztelésével / igazolásával számos cég foglalkozik. Például a TÜV, ATEX, FM és még sorolhatnám. A tanúsítványt igazló logó vagy szimbólum a termék adatlapján elhelyezésre kerül.
    Szóval mielőtt punktum ökölszabályokat hoznánk tekintsük meg a termék adatlapját. Ha ott nem találunk ilyent akkor nem javasolnám én sem a termék vásárlását. Erre gondoltam amikor az aggályoskodásról és a feltételezésről beszéltem.
    Nem sok időt töltöttem azzal, hogy ráguglizzak de nem találtam ilyen típusú hírt. Szóval még mindig ott tartunk, hogy figyeljünk a zebrán nehogy elüssünk egy pingvint.

Új hozzászólás Aktív témák