Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeusz55

    senior tag

    válasz Exodius #44175 üzenetére

    Noh akkor válaszolok persze ez szvsz! :)

    A jó sata kábel az ami nem törött nem szarrá használt milliószor kihúzogatott és nem lötyög.

    Ez pl tökéletes nekem ilyen van csak 30 cmes. Lényeg hogy a végei stabilan álljanak. Sata 3-2 kábel csak marketing fogás, mindegyik elbirja a sebességet. Véleményem szerint az is marketing fogás hogy az egyik kábel 1500 a másik 250 az anyagminőség miatt... persze abba lehet arany erezet van.

    A tápod az egyik legjobb táp!

    Vinyónak greent ne vegyél, adatra RED vagy BLUE, parkolást tudsz állítani a már olvashatott programmal, javasolt rögtön postástól való átvétel után állitani majd teljes formatot neki. Parkolástól nem kell beszangni, túl van lihegve, persze amíg én sem rágtam át és tapasztaltam addig én is szangtam tőle! :)
    Minden vinyó parkolós általában csak a többségükön nem tudsz állítani! Szóval red vagy blue.

    A vinyóra való kérdésedet tedd fel így fórumra és adnak rá konkrét típust!

    "Sziasztok szeretnék egy 1-2 terás X,5"-os vinyót csak adattárolásra és torrentre van rá XX.XXX Ft-m kérlek dobjatok típust melyik a leginkább megfelelő. Hálás köszönetem, további szép napot! " :DDD

    [ Szerkesztve ]

    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

Új hozzászólás Aktív témák