Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elod22

    senior tag

    válasz Jorgi Kormi #54601 üzenetére

    Ahogy látom kell neki külön áramellátás, valamint egy optikai kábel és egy rca kábel. Ez így elég macerás. Lehet egyszerűbb mégis egy olyant választanom, amelyiknél nem kell ezzel bajlódni, hacsak nincs valami kihagyhatatlan ajánlat jack kimenet nélkülire.

    Ezeket néztem ki egyelőre:
    Philips 50PUS7505/12 - Pro: 126 cm, ár - Kontra: saját OP rendzser
    Xiaomi Mi TV 4s 43inch - Pro: Android rendszer, ár - Kontra: kisebb méret
    Philips 43PUS8505/12 - Pro: Android, Ambilight - Kontra: ár, kisebb méret

    A Philips-eket láttam rajta vannak az excel táblában is. A Xiaomi-ról sok infót nem találtam, de a mióta volt pár Xiaomi telefon a családban, jelenleg is az van nekem, eléggé elégedett voltam eddig a márkával. TV-k terén nem tudom milyenek, ezért gondoltam berakom ezt is.
    A Samsung és LG márkák egyelőre a jack hiánya miatt kilőve, de ha szebb a képernyőjük, mint a fentieknek, akkor azok is számításba jöhetek.
    Hasonló árban mi jöhetne esetleg még szóba, mint bestbuy?
    Méret ami szóba jöhet: 108-127cm között, annál nagyobb már nem nagyon fér el az asztalon.
    Árban pedig olyan 400 euró a plafon, de az nagyon a max.

    Elsődleges szempont a kijelző minősége. A hangja nem számít, mivel rá lesz kötve a hangfal.
    Legtöbbet film és sorozat nézésre használnám, Youtube, valamint heti egy-két focimeccs (de ez is online felületről, nem kábelszolgáltató által). A nagy fényerő sem annyira fontos, mivel el tudom sötétíteni a szobát ha szükséges és amúgy is délelőtt süt be a nap, mikor nem sokat vagyok otthon.
    Android rendszer sem annyira eget rengető, mivel a laptopot rá tudom kötni ha olyan dologra kell.
    Remélem ezek alapján tudtok segíteni. :R

Új hozzászólás Aktív témák