Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Black Dragon

    addikt

    válasz #18663680 #53210 üzenetére

    1. Tévére szánt összeg, forintban? 300-350k
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék) tv és film, sorozat
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? kb 3 méter
    4. Világos vagy sötét szobában nézed -e a tévét, többnyire nappal vagy este? világos, kb 50-50% este és nappal
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed -e a tévét, illetve általában többen nézitek -e? szemből, többen, de a tv állvány kicsit magasabb, tehát nem teljesen szemmagaságban van/lesz a tv
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl. Netflix, AirPlay, PIP stb.) netflix, airplay, nasról filmek, sorozatok
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.) optika, hdmi
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? középen
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) LG WebOS, mást annyira nem próbáltam
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.) légegeres távirányító
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)? használt is jöhet, de csak garis

    Egyébként ezt a hirdetést láttam: [link]

    karmaresz: Én is szemeztem vele, korábban volt fent egy hirdetés is amiben ilyet árultak. A problémám az, hogy a nappaliban a tv pont telibe kapja a napfényt/fényt, két ablakból is, tehát valami olyan modell kellene, ami ilyen "fényes" körülmények között is jól látszik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák