Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyena

    senior tag

    válasz Dave™ #16868 üzenetére

    Ismerem ezeket az alternativakat ezen mar tul vagyok.
    Amugy meg velemenyem szerint erdemes mindent kiprobalni , elsokezbol megtapasztalni milyen is az. (itt a jo dolgokra es erdekesekre gondolok persze)
    A synology rendszereben pont az a jo, hogy egyszeru konnyen kezelheto, vannak ra alkalmazasok ...bar pl az "adatsúrolás" szo eleg erdekes benne :) .
    Latod te nem tudod miben jobb a qnap szoftvere es en sem tudtam, de szerettem volna megtudni es ennyit nekem ez megert.
    Egyebkent eleg bugos pl a beepitett dlna szervere beta es kb 10 perc filmezes utan ledob, a NFS szervert ha be akarod kapcsolni lefagy (de ezt epp most javitottak a legujabb betaban ) es meg sorolhatnam, de persze vannak pozitivumok is.
    Legjobban most az asustor nas tetszik abban nincsennek bugok szupergyors a torrent kliens...
    Hifirol is beszelhetnenk meg az ertektartasrol, de velemenyem szerint a high end kategoria ertektartasa nem eppen jo mire elersz egy jobb rendszerrel az elso lampahoz mar buktad az osszes nas arat osszesitve amirol beszelunk :) .
    Egyebkent szerintem nem kell mindent a vetelar felol megkozeliteni vannak mas szempontok is.

    harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Új hozzászólás Aktív témák