Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz Zealot80 #95479 üzenetére

    Javaslom, alaposan nézz utána, hogy mennyi / milyen játék támogatja a 32:10 kép arányt.
    A 21:9 már van annyiira elterjedt, hogy az újabb játékok legtöbbje támogatja (ha szereted a régi játékokat, akkor azért találkozhatsz problémákkal), de a 32:10 nem egy gyakori monitor méret (jelen idő szerint), valószínűleg nem túl magas a támogatottsága.
    A 2560x1080 -hoz: én a napokban szemrevételeztem ezt a felbontást 34" -on, és (szigorúan számomra) amolyan határesetnek bizonyult a még elfogadható, de már beleköthető pixelméret között. Azt javaslom, saját szemeddel nézd meg, abból a távolságból, ahonnan egyébként a monitorod kezelni szoktad. Ha bejön, akkor ideális, mivel egy 1070 - 1080 szintű VGA remekül ki tudja szolgálni, és évekig kitűnő partner lehet.
    A munkafelület kérdéséhez: nekem 1920x1200 monitorom van, ez jelenleg egyértelműen hozzátesz a 1080 soros FullHD felbontáshoz, ha pl Excel táblákkal dolgozol (nagyobb munkaterület, kevesebb scroll, stb). A munkahelyi monitorom FHD, de ha itthon kell dolgoznom, élvezem a saját monitor adta plusz munkaterület áldásos hatásait.

Új hozzászólás Aktív témák