Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz meroly #49883 üzenetére

    Hát ez érdekesen alakult. Két hónapja egy fekete volt, azzal kezdte. Nekem az alapvetően azért nem tetszett és azért éreztem talán gagyi műanyagnak, mert eléggé fényes volt a fekete műanyag. Utána mikor megint ott voltam egy hónap múlva, akkor meg fehér volt nála, ez talán nem látszott annyira fényesnek, a fehér színe miatt talán kevésbé tükröződött (nem a kijelzője!), de egyébként ugyan az az anyag. Most megint a fekete volt Nála reggel. Kézbe vettem megint de valahogy nagyon olcsó műanyag telefon érzetem volt megint amikor fogtam a készüléket.
    Még egy mondat a kínai telefonokhoz: a kínai mobilgyártóknál sajnos elég komoly a gyártási szórás még akkor is ha például ugyan azt a panelt építik be. De ugyanez elmondható például a HD felbontású képernyőikre is, ahol ugyan azon kijelzők között például a színhőmérsékleti érték is nagy szórást mutat. De hát ez van akkor, ha harmad vagy negyed osztályú, az előírt minőségi paramétereken már jócskán kívül eső kijelzőket tesznek be a telefonjaikba. Ezeket a gyártótól (például a Sonytól) kábé tized-tizenötöd áron veszik az első osztályúhoz képest. De hát így lesz olcsóság....

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák