Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz anrab #56330 üzenetére

    Ez a "Hőcserélő kiszárító funkció" hűtésnél most nyáron is kell?

    Igen kell, főleg akkor ha Hűtés módban használod a klímát, lekapcsolás után ajánlott ezen funkció használata. Ilyenkor kiszárítja a hőcserélőn maradó párát. X-FAN=hűtés vagy párátlanítás üzemben tartsd hosszan lenyomva hosszan a FAN gombot. Ilyen kis propellerhez hasonló jelet kell majd látnod a táviránytón, ha aktív lesz és sikeresen bekapcsoltad ez a funkciót (is). [kép]
    A fenyőfa be van állítva.
    Az úgy teljesen jó, Cold Plazma ionizátoros levegő tisztítás.
    Nem vagyok klímás szakember, de nekem magamtól kellett rájönnöm a beállításokra, mert a "szakik" semmit nem mondtak el. Telepítették, végén egy próba bekapcsolás néhány percig. Hűt? Hűt. Közben még ment az első pár perces próba üzem, már össze is pakoltak.
    Mondjuk műszaki ember lévén nem okozott nagyobb gondot a kezelési füzet átolvasása és megértése, de nem gondolnám, hogy akkora megterhelő egy pár perces kezelési elmagyarázás az ügyfélnek. Főképpen az már idősebb és talán már nehezebben is ért meg műszaki dolgokat. (ezt kezelési könyvet is egy közeli nyomdába nyomtattam ki)

    [ Szerkesztve ]

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák