Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovaccss

    tag

    válasz ribizly #70267 üzenetére

    Még sosem romlott el semmi gariidő alatt, ami azért lehet, mert a legtöbb cuccomat nem újan vettem. 100+ dolgot vettem már ebayről, külföldről több országból is, meg adtam is el külföldre, belföldre is igaz ez oda-vissza, ez nem idegen nekem. De nagyobb értékű műszaki cikkeknél más a helyzet. Az amazont se használtam még soha. Hogyan éri meg ennyire mindent külföldről venni? Amennyivel olcsóbb kint, annyival drágább a szállítás. Egy billzet már 1-2 kg-os csomag a dobozzal együtt, nem 20 deka. Kínából se olcsóbb semmi, mint Bp-ről, mert Kínából csak az alkatrészek és a hulladék minőségű dolgok olcsók, a normális termékek ugyanolyan árban vannak, mint Bp-en.

    Én is szívesen rendelnék mindent az ágyból, de ez nem lehetséges. Nem rendelhetek mindent személyes megtekintés nélkül, hiába lehet mindent 14 napon belül visszaküldeni. Ha 1-nél többször eljátszom egy boltnál a visszaküldést, utána csak szívatni fognak, ha újra vásárolok ott online. Nem lehet sorozatosan visszaküldeni a cuccokat, hogy ez se, meg az se tetszik. A Simpson családban volt egy ilyen rész, Homer 1 csomó mindent megrendelt, kicsit használták, aztán visszaküldték. A szendvicssütő még meleg volt, amikor visszaküldte, meg ilyenek. Ő is megszívta, mert a legtöbb cuccot nem vették vissza. Én meg a kevés pénzemből nem engedhetem meg azt, hogy olyan cuccban álljon a pénzem, ami valamiért nem jó nekem. Eladni nem lehet a bolti áron.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák