Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31733248

    törölt tag

    válasz Throme #42363 üzenetére

    De írta is, hogy fél órányi videózás után melegedett túl a gép. Azt pedig konkrétan nem vállalta a Sony, hogy a 4K-s videó garantáltan X ideig fog menni. Ha egész nap videózni akarsz 4K-val, arra a Sonynak van egy saját (kamerás) termékvonala. Ha csak 1-2 perces snitteket akarsz, mint a felhasználók 99 százaléka, akkor meg jó a fényképezőgép is, ilyen egyszerű. Én például nem vagyok profi, de a munkámhoz jól jön, hogy vlogot készítek, aminek az adásait átlagosan 60-70 ezren nézik meg. Erre bőven jó a fényképezőgépem is, amelynél még soha nem volt gond a túlmelegedéssel (A6000). Ha több órás konferenciákat és egyéb eseményeket akarnék egybefüggően rögzíteni, akkor meg vennék egy videókamerát, amit erre terveztek.

    Ami engem illet, inkább választom azt, hogy legyen 4K még akkor is, ha csak 5 percre van limitálva, mint a kis kompaktnál. Videóban kivétel nélkül minden márka fényképezőgép kínálatára van miért panaszkodni. A Sony túlmelegedése slágertéma lett, ami a piacvezető voltukból adódóan teljesen érthető. Remélem, legközelebb már csak a 30 perces videós limit miatt fogják szidni őket. :)

    Bocs, a Canonra rosszul emlékeztem, talán a Nikon D810-zel kevertem össze.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák